مالکونیگ ( Mahlkonig ) برند آلمانی تولید کننده‌ی آسیاب‌های متنوع برای مصارف مختلف می‌باشد که بیش از ۸۰ سال سابقه دارد. آسیاب قهوه مالکونیگ مدل K30 Twin یک آسیاب قهوه پیشرفته و کاربردی برای کافی شاپ است. این آسیاب بصورت دو قلو می‌باشد که هر کدام ظرفیت ۷۵۰ گرم دانه قهوه را دارد.

عملکرد این آسیاب بصورت On-Demand بوده و فاقد دوزر می‌باشد. آسیاب قهوه توسط این دستگاه بسیار سریع و حرفه‌ای انجام می‌شود و برای کافه هایی که مصرف بالایی دارند بسیار مناسب می‌باشد. استفاده از این آسیاب باعث می‌شود بتوانید قهوه‌ی خود را بدون از دست رفتن ذره‌ای عطر و رایحه‌ی آن، تهیه کنید.

کنترل زمان (تایمر) آسیاب قهوه مالکونیگ K30 Twin بصورت الکترونیکی بوده و دارای برنامه ریزی های متنوع می‌باشد. بر روی کنترل پنل این دستگاه یک دکمه برای تنظیمات کلی در نظر گرفته شده است، برای هر قسمت آسیاب نیز دو دکمه تعیین شات تک و دوبل وجود دارد. برای تهیه‌ی ۷ گرم قهوه‌ی آسیاب شده که برای یک شات اسپرسو مناسب است، تنها به حدود ۲ ثانیه زمان نیاز دارید.

آسیاب قهوه مالکونیگ سیستم محاسبه تعداد شات های قهوه را نیز دارد. در مکان خروجی قهوه یک دکمه قرار گرفته و هنگامی که پورتافیلتر را در زیر آن می‌گیرید دستگاه بصورت اتوماتیک شروع به آسیاب دانه قهوه می‌کند. در واقع شما با تهیه‌ی این آسیاب، می‌توانید از دو آسیاب با عملکردهای جداگانه استفاده کنید.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

آسیاب قهوه مالکونیگ – Mahlkonig K30 Twin

کد دستگاهK30 Twin
شرکت سازندهمالکونیگ – Mahlkonig
ساخته شده در کشورآلمان – Germany
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۵۶۰x300x370 mm
وزن۲۶ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

373
آسیاب قهوه مالکونیگ – Mahlkonig K30 Twin ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند