مالکونیگ ( Mahlkonig ) برند آلمانی تولید کننده‌ی آسیاب‌های متنوع برای مصارف مختلف می‌باشد که بیش از ۸۰ سال سابقه دارد. آسیاب قهوه مالکونیگ مدل PEAK یک آسیاب پیشرفته و حرفه‌ای مناسب استفاده برای مصارف بالا و کافی شاپی می‌باشد. این آسیاب قهوه دارای تیغه‌هایی از جنس استیل ضد زنگ با قطر ۸۰ میلی‌متر می‌باشد. هوپر ( محفظه دانه قهوه ) این آسیاب گنجایش ۱٫۵ کیلوگرم دانه قهوه را دارد. به لطف تهویه‌ی بسیار قوی این دستگاه، هیچگونه نگرانی بابت داغ شدن موتور و بدنه‌ی دستگاه نخواهید داشت.

آسیاب قهوه مالکونیگ مدل PEAK به شما امکان برنامه‌ریزی برای دو تایمر پیمانه را می‌دهد : تک شات و دو شات. دقت تایمر بر روی ۰٫۰۱ ثانیه است و می‌توان برای آسیاب کردن بدون نیاز به دست، با دکمه پورتافیلتر آن را فعال کرد.

برای آسیاب کردن قهوه توسط این آسیاب تنها کافیست مقدار قهوه‌ای را که می‌خواهید آسیاب کنید بصورت دقیق تعیین کرده سپس پورتا فیلتر خود را روی نگهدارنده قرار داده و اندکی به سمت جلو فشار دهید، مقدار قهوه‌ای را که تعیین کرده‌اید در عرض چند ثانیه درون پورتا فیلتر می‌ریزد.

بدنه آسیاب قهوه مالکونیگ مدل PEAK دو فن دارد که باعث می‌شود دستگاه خنک بماند و این اطمینان وجود داشته باشد که هیچ آسیبی به سابه‌های قهوه نمی‌رسد. قیف ۱٫۵ کیلوگرمی باعث می‌شود بدون اینکه نیاز به پر کردن مجدد آن داشته باشید، بتوانید مدت‌زمان بیشتری را آسیاب کنید. یک صفحه نمایش دیجیتالی نیز برای این دستگاه تعبیه شده که زاویه دید وسیعی دارد و کار را برای باریستا راحت‌تر کرده است.

 

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

آسیاب قهوه مالکونیگ - Mahlkonig PEAK

کد دستگاهPEAK
شرکت سازندهمالکونیگ - Mahlkonig
ساخته شده در کشورآلمان - Germany
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد550x240x320 mm
وزن15 Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
392
آسیاب قهوه مالکونیگ – Mahlkonig PEAK ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند