CSE-1034

شما در تجهیزات کافی شاپ و یا برای راه اندازی بستنی و آبمیوه فروشی، به یک دستگاه آب میوه گیری مناسب نیاز دارید. کمپانی ایتالیایی سیدو، بهترین انواع دستگاه آبمیوه گیری صنعتی را تولید و عرضه می‌کند. دستگاه آبمیوه گیری صنعتی سیدو ES 700 از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار است. گروه صنعتی استیل وان، نمایندگی سیدو، این دستگاه آبمیوه گیری سیدو را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. برای دریافت قیمت دستگاه آبمیوه گیری سیدو ES 700 نیز می‌توانید از گزینه دریافت قیمت استفاده کنید.

ویژگی های دستگاه آبمیوه گیری سیدو

 •  ابمیوه گیری سیدو دو ورودی مجزا به قطر ۵۰ و۷۰ میلی متر دارد که باعث افزایش سرعت آبگیری و راندمان این دستگاه می‌شود.
 •  آب میوه گیری سیدو به سیستم تخلیه خودکار تفاله مجهز بوده و موتوری بسیار قدرتمند، با دور بالا دارد. سرعت بالای دستگاه به آب گیری کامل انواع میوه‌جات و سبزیجات کمک می‌کند.
 • سیستم مگنتی آب میوه گیری سیدو، باعث لرزش کمتر دستگاه می‌شود.
 •  آبمیوه گیری سیدو ES 700 تنها آبمیوه‌گیری بازار با دو مجرای تغذیه است. این ویژگی امکان عصاره‌گیری کامل از میوه و سبزیجات را فراهم می‌کند و میزان دور ریز کاهش می‌دهد.
 • این آبمیوه گیر در یک دقیقه می تواند ۲ لیتر آبمیوه را تهیه کند و برای کافی‌شاپ ها و آبمیوه فروشی‌هایی با حجم کار بالا مناسب است.
 • آب میوه گیری سیدو با داشتن تکنولوژی نگه‌دارنده پالپ (Pulp Retainer) آبمیوه‌ای بسیار شفاف‌تری را تهیه می‌کند که طعم آن تا حد زیادی بهتر شده‌است.
 •  شستشو و نظافت این دستگاه بسیار آسان است و قطعات جدا شونده آن نیز در ماشین ظرفشویی قرار می‌گیرند.

خرید آب میوه گیری سیدو ES 700

برای تهیه آبمیوه خوش‌طعم و شفاف باید یک دستگاه آب میوه گیری صنعتی مناسب داشته باشید. برای اطلاع از قیمت قیمت اب هویج گیری ceado و خرید این دستگاه، می‌توانید از گزینه دریافت قیمت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید. تا کارشناسان ما در زمینه راه اندازی بستنی و آبمیوه فروشی و کافی شاپ به شما کمک کنند.

 

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاهآب میوه گیری سیدو - Ceado ES700
کد دستگاهCSE-1034
شرکت سازندهسیدو  - Ceado
ساخته شده در کشورایتالیا - ITALY
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعادW510 X D440 X H280mm
وزن17kg
رنگ-
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
4,025
آب میوه گیری سیدو – Ceado ES700 ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


 • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


 • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - -
  بخشی از پروژه های انجام شده
  مشاهده تجهیزات با تفکیک برند