آبمیوه‌ گیری کووینگز مدل B3000، که به عنوان عصاره گیر شناخته می شود محصولی از شرکت کووینگز (Kuvings) است که با طراحی زیبا و مدرنی تولید شده است. جنس بدنه از پلاستیک است که شفافیت و یکپارچه‌بودن آن زیبایی خاصی به این آبمیوه‌گیری بخشیده است. عصاره گیر  کووینگز مدل B3000، از مخزن آب‌میوه و مخزن تفاله‌ی مناسبی برخودار است. جنس تیغه‌ی دستگاه از استیل ضد زنگ است و تیغه مناسبی برای تهیه‌ی آبمیوه، اسموتی، دسریخی و عصاره‌گیری همراه این دستگاه عرضه شده است.

تنظیمات سرعت برای استفاده‎های متفاوت، کاربری دستگاه را آسان‌تر کرده و سیستم ضدچکه، کیفیت عملکرد را بالاتر می‌برد. فیلتر به آسانی قابل شست‌وشو بوده و سایر لوازم جانبی نیز قابلیت شست‌وشو در ماشین ظرف‌شویی را دارند. یک تکه پلاستیک سبزرنگ هم همراه با B3000 ارایه می‌شود که برس‌هایی درون خود دارد. فیلتر داخلی آبمیوه‌ گیری توسط این پلاستیک در بر گرفته شده و با نفوذ برس‌ها در حفره‌های فیلتر، همه‌چیز صاف و تمیز می‌شود. یک سوئیچ ایمنی نیز برای ایمنی بیشتر روی این آبمیوه‌گیری تعبیه شده است.

آبمیوه‌ گیری کووینگز مدل B6000، قابلیت آبمیوه‌گیری انواع میوه‌ها، ازجمله انواع مرکبات و انار را دارد. همچنین آب هندوانه را نیز می‌تواند بدون خردکردن هسته‌ها بگیرد. علاوه‌بر میوه‌ها، با این دستگاه می‌توانید آب انواع سبزیجات نظیر کرفس، اسفناج، خیار و… را نیز بگیرید. تهیه‌ی اسموتی و دسر یخی میوه‌ای نیز از دیگر قابلیت‌های جذاب این آبمیوه‌گیری است. گفتنی است، دهانه‌ی عصاره‌گیر این دستگاه بسیار عریض است. برای سهولت در تمیزکردن دستگاه می‌توان به‌راحتی و بدون هیچ نگرانی، حین یا بعد از استفاده در محفظه ورودی آبمیوه‌گیری آب بریزید تا تمیزکردن لوازم آن زمان کمتری از شما بگیرد.

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه آبمیوه گیری، عملکرد بی‌صدای آن است که با توجه به سایر امکانات، گزینه‌ی بسیار خوبی برای مصرف‌کنندگان به شمار می‌رود.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

آبمیوه‌ گیری کووینگز – Kuvings B6000

کد دستگاهB6000
شرکت سازندهکووینگز – Kuvings
ساخته شده در کشورکره جنوبی – South Korea
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۲۲۸x208x448 mm
وزن۶٫۴ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
538
آبمیوه‌ گیری کووینگز – Kuvings B6000 ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند