سن‌رمو، اسپرسوساز کافه‌ریسر را با الهام از موتورسیکلت‌های محبوبی به همین نام طراحی و تولید کرده است؛ موتور سیکلت‌هایی سریع با قدرت مانُور بالا. این برند ایتالیایی بیش از ۴۰ سال است که در زمینه‌ی تولید اسپرسو سازهای صنعتی متفاوت و پرقدرت فعالیت دارد و از پیشینه‌ی خوبی برخوردار است. با کافه ریسر می‌توان بدون افت حرارت یا فشار، حجم زیادی نوشیدنی قهوه در مدت زمانی کوتاه تهیه کرد.

این اسپرسو ساز مجهز به ۴ بویلر (۱٫۵ لیتر) بوده که باعث می‌شود بتوانید برای هر گروپ دمای متفاوتی را تنظیم کنید. میزان حجم هر بار قهوه را با استفاده از هر گروپ می‌توانید بصورت جداگانه تعیین کنید.

نمایشگر های موجود امکان نمایش زمان، دما و حجم بر روی هر گروپ در اختیار باریستا می گذارد. همچنین امکان به حافظه سپردن ۴ پروفایل دمآوری بر روی هر گروپ (۸ پروفایل در مدل ۲ گروپ و ۱۲ پروفایل در مدل ۳ گروپ) را دارد.

مجهز به پمپ حجمی مخصوص با دبی ۳۰۰ لیتر در ساعت و سیستم شستشوی خودکار، این اسپرسو ساز را از دیگر رقبای خود متمایز کرده است.

طراحی عریض و وجود یک صفحه گرم نگهدارنده فنجان قوی، خیال کاربر یا باریستا را از داشتن یک اسپرسو ساز کاربردی و بسیار قدرتمند راحت کرده است. این مدل قابلیت تنظیم ارتفاع سینی چکه گیر را دارد که این سبب می‌شود بتوانید از لیوان و فنجان‌هایی با اندازه‌های مختلف استفاده کنید.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر – Sanremo Cafe Racer

کد دستگاهCafe Racer
شرکت سازندهسن رمو – Sanremo
ساخته شده در کشورایتالیا – Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۱۰۵۷x702x534 mm
وزن۱۱۸ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

 

733
اسپرسو ساز سن رمو کافه ریسر – Sanremo Cafe Racer ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند