اگر کافه‌ای با محیطی تشریفاتی و بسیار کلاسیک دارید، شاید بتوان گفت در انتخاب اسپرسوساز های لامارزوکو، گزینه‌ی دیگری جز لامارزوکو gb5 ندارید. این ماشین نماد هارمونی لطیفی بین زیبایی‌شناسی و قدرت تکنولوژی است. مدل gb5 دستگاهی ایده آل برای کافی شاپ های کلاسیک می باشد . دستگاه مجهز به پردازنده ای برای کنترل دما شده است تا دمای آب داغ و بخار با ثباتی را در روز و حتی ساعات شلوغی تامین نماید. gb5 با خطوط نرم و منحنی های هارمونی دار خود و تکنولوژی پیشرفته و قدرتمند ، طرحی کلاسیک و با روح از طراحی های لامارزوکو می باشد .

بدنه دستگاه، گروپ و نازل بخار تماما استیل می باشد. این دستگاه تال کاپ بوده تا برای استفاده از لیوان ها بلند (Tall Cup) مورد استفاده قرار بگیرد. دارای صفحه نمایش دیجیتال جهت نمایش دما ، تایمر و تنظیم پارامترهای ماشین اسپرسوساز می باشد و همچنین دارای برنامه تمیز کاری اتومات نیز است.

قدرت لامارزوکو gb5 معادل ۳۶۰۰ وات بوده و حجم هر کدام از بویلر های آب ۳٫۴ لیتر می باشد. همچنین بویلر بخار نیز ۷ لیتر است. اطمینان از پایداری حرارتی گروپ های دستگاه در عصاره گیری های پیوسته ، سیستم بویلر دوگانه جهت بهینه سازی عملیات دم آوری قهوه و تولید بخار ، سیستم کنترل دمای الکتورنیکی با دقت ۰٫۵ درجه سانتی گرادی ، دیگ بخار عایق شده جهت صرفه جویی در مصرف انرژی؛ از دیگر ویژگی های دستگاه های اسپرسوساز لامارزوکو gb5 می باشد.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز لامارزوکو – La Marzocco gb5

کد دستگاهgb5
شرکت سازندهلامارزوکو – La Marzocco
ساخته شده در کشورایتالیا – Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۷۵۰x475x622 mm
وزن۶۲ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

426
اسپرسو ساز لامارزوکو – La Marzocco gb5 ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند