• IMG_20191218_102429_602
  • IMG_20191218_102431_555
  • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
فر کانوکشن 5 سینی پرایمکس - Primax Pastry Prof line 1/1 5Reviewed by مدیر سایت on Oct 5Rating: 5.0فر کانوکشن 5 سینی پرایمکس - Primax Pastry Prof line 1/1 5فر کانوکشن 5سینی Primax مدل Pastry Prof Line 1/1 5 از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این فر کانوکشن دارای درب شیشه ای است که به راحتی به شما امکان باز کردن و تمیز کردن را می دهد. لبه های گرد اتاقک پخت جهت سهولت در تمیز کردن و جابجایی آسان سینی ها تعبیه شده است. دارای فن های اتوماتیک معکوس که هوا را در اتاقک دو جریانه می کند. همچنین کنترل دیجیتال دستگاه شامل 200 برنامه قابل تنظیم و 4 نوع فاز پخت و پز نیز می باشد.

شرکت ایتالیایی Primax از سال ۲۰۰۹ وارد بازار شلوغ تجهیزات مواد غذایی شده و تا به الان پیشرفت بسیار زیادی در بازار تجهیزات مواد غذایی داشته است. شرکت Primax محصولات خود را طبق نیاز مشتری عرضه می کند, محصولاتی که با کیفیت بالا, کم مصرف و سازگار به محیط زیست ساخته شده است.
فر کانوکشن ۵سینی Primax مدل Pastry Prof Line 1/1 5 از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این فر کانوکشن دارای درب شیشه ای است که به راحتی به شما امکان باز کردن و تمیز کردن را می دهد. لبه های گرد اتاقک پخت جهت سهولت در تمیز کردن و جابجایی آسان سینی ها تعبیه شده است. دارای فن های اتوماتیک معکوس که هوا را در اتاقک دو جریانه می کند. همچنین کنترل دیجیتال دستگاه شامل ۲۰۰ برنامه قابل تنظیم و ۴ نوع فاز پخت و پز نیز می باشد.

 

مشخصات دستگاه

نام دستگاه

فر کانوکشن ۵ سینی پرایمکس – Primax Pastry Prof line 1/1 5

کد دستگاهPastry Prof line 1/1 5
شرکت سازندهپرایمکس – Primax
ساخته شده در کشورایتالیا – ITALY
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۷۵۰X755X550 mm
وزن۷۰ KG
رنگ
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

916
فر کانوکشن ۵ سینی پرایمکس – Primax Pastry Prof line 1/1 5 ,تجهیزات,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تجهیزات فست فود


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند