FS-1011

فر سنگی پیتزا در صنایع غذایی از اهمیت و جایگاه بالایی یرخوردارند. فر سنگی پیتزا مستر به عنوان یکی از اصلی‌ترین تجهیزات کافی شاپ هایی با منوی پیتزا ، تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران و هتل یک انتخاب مناسب است. بیشترین کاربرد فر پیتزا ایتالیایی پارویی برای پخت پیتزا به سبک ایتالیایی است. این فر پیتزا سنگی به اسم فر پیتزا صندوقی نیز در بازار شناخته می‌شود. گروه صنعتی استیل وان، این فر سنگی را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. برای اطلاع از قیمت فر سنگی پیتزا مستر نیزمی‌توانید از گزینه دریافت قیمت استفاده کنید.

مشخصات فر Pizza Master 731

 • از خصوصیات منحصر به فرد این فر سنگی پیتزا داشتن شیشه بزرگ و مقاوم در برابر حرارت است. این شیشه به آشپز دید بهتری برای پخت پیتزای بهتر خواهد داد.
 • فر سنگی پیتزا مستر ۷۳۱ گنجایش پخت ۱۰ عدد پیتزای ۳۰ سانتی را دارا بوده و برای تخلیه حرارت داخلی فر، به هود خارجی مجهز است.
 • فر سنگی پیتزا مستر با داشتن تایمر و آلارم، اتمام زمان پخت پیتزا را به آشپز جهت اطلاع می‌دهد. این قابلیت باعث بالا رفتن بهره وری نیروهای در حال کار در آشپزخانه خواهد شد.
 • از لوازم جانبی همراه فر پیتزا سنگی پیتزا مستر می‌توان به پاروی پیتزا اشاره نمود. سنگ فر پیتزا در این محصول نیز کیفیت بالایی دارد.
 • این دستگاه می‌تواند برای آشپزخانه‌های صنعتی با ابعاد متفاوت جهت پخت پیتزا ایتالیایی مناسب باشد. فر سنگی پیتزا مستر یک راه حل مناسب برای فست فودها یا رستوران های کوچک نیز خواهد بود.
 • این فر پیتزا سنگی با عملکرد بینظیر خود به یکی اصلی ترین لوازم برای راه اندازی کافی شاپ و راه اندازی فست فود تبدیل شده‌است.
 • نوسانات بازار ارز بر قیمت فر سنگی پیتزا مستر تاثیر مستقیم دارد. شما می‌توانید با استفاده از گزینه دریافت قیمت از بروزترین قیمت فر پیتزا سنگی مطلع شوید.

در هنگام تهیه فر پیتزا باید در نظر داشت که میزان نیاز و حجم کار مجموعه چقدر است. توجه به حجم کار می‌تواند در مدیریت و کتهش هزینه به شما کمک کند. تفاوت قیمت بسیار زیادی در بین انواع فر پیتزا وجود دارد. اما نکاتی مانند میزان و تعداد پخت،‌ نوع پیتزا، ابعاد فضا، و میزان بودجه‌ای که در نظر دارید، بسیار مهم است. این نکات در انتخاب شما نقش مهمی دارند چرا که فر پیتزا های متفاوتی برای نیاز های متفاوت در بازار موجود است.

شما می‌توانید برای ارتباط با مشاورین ما در شرکت استیل وان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت فر سنگی پیتزا و خرید این دستگاه، می‌توانید از گزینه دریافت قیمت استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

فر پیتزا سنگی – Pizza Master PM731 Pizza Oven

کد دستگاهFS-1011
شرکت سازندهپیزا مستر  - Pizza Master
ساخته شده در کشورسوئد - Sweden
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد1830x900x480 mm
وزن-
رنگ-
قابلیت کارکردبرق / گاز
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
2,852
فر سنگی پیتزا مستر – Pizza Master 731 ,تجهیزات,تجهیزات فست فود


 • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


 • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  بخشی از پروژه های انجام شده
  مشاهده تجهیزات با تفکیک برند