شرکت کنتی از سال ۱۹۵۷در مونته کارلو موناکو, در زمینه تولید دستگاه های اسپرسو ساز صنعتی و حرفه ای فعالیت دارد. تجربه ی ۶۰ ساله این شرکت در تولید دستگاه های بادوام و قابل اطمینان, به همراه اشتیاق صاحبان این شرکت برای در اختیار داشتن بروزترین فن آوری های این صنعت باعت شده نام کنتی در صنعت قهوه شناخته شده و مورد احترام تبدیل شود.

هم اکنون محصولات کنتی در بیش از ۸۰ کشور دنیا به فروش رفته و توسط باریستاهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه اسپرسو ساز کنتی مدل Monte Carlo را می توان بهترین و با کیفیت ترین اسپرسو ساز شرکت کنتی به حساب آورد. اسپرسو ساز مونته کارلو با بازده بسیار بالا با استفاده از تکنولوژِی Pre-heated water این دستگاه را از دیگر رقبای خود متمایز می سازد. دارای اکو مدجهت کاهش مصرف انرژی است.

دارای پایه های قابل تنظیم جهت جایگیری مناسب در فضاهای با مساحت های مختلف می باشد. این دستگاه ۴۵۰۰-۱۱۵۰۰ وات قدرت دارد. تنظیمات داخل صفحه نمایش لمسی به شما امکان تنظیم حجم نوشیدنی, شستشوی اتوماتیک گروپ هدها و کنترل جریان آب خروجی از هدگروپ ها را می دهد. اسپرسو ساز کنتی دارای محافظ المنت Klixon است که باعت افزایش طول عمر المنت می شود. شیر بخار اهرمی, دو نازل برای آب داغ که باعت تبات دمایی گروپ هدها می شود. تال کاپ و باریستا لایت از دیگر ویژگی هایی است که جلوه ی ویژه ای به دستگاه می دهد از دیگر ویژگی های این دستگاه به شمار می رود.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز کنتی – Conti Monte Carlo

کد دستگاهMonte Carlo
شرکت سازندهکنتی – Conti
ساخته شده در کشورموناکو – Monacco
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۸۷۰x620x570 mm
وزن۷۰ KG
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

801
اسپرسو ساز کنتی – Conti Monte Carlo ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند