شرکت ایتالیایی مینروا تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی و به خصوص اره استخوان بر است. این شرکت محصولات خود را با بهترین کیفیت و در متنوع ترین ابعاد تولید وعرضه می‌کند. اره استخوان بر مینروا ۲۰۵ سانت (MINERVA C/E 205) از  اولین نمونه استخوان برهای ایستاده گروه صنعتی مینروا است که برای  قصابی ها، سوپر گوشت ها، هایپر مارکت ها، رستوران ها، کشتارگاه ها و شیلات مناسب است. گروه صنعتی استیل وان، نماینده‌ی فروش محصولات مینروا، اره استخوان بر مینروا ۲۰۵ سانت را معرفی کرده و آن را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش برای خرید در دسترس شما قرار می‌دهد.

اره استخوان بر مینروا ۲۰۵ سانت چطور کار می‌کند؟

بدنه اره استخوان بر مینروا ۲۰۵ سانت و تمام قطعات از استیل ضد زنگ ساخته شده‌است. در قست بالایی(عرشه) این دستگاه در ابعاد ۰۶×۵۷ سانتیمتر از استیل  با ضخامت ۳ میلیمتر استفاده شده‌است. تمامی قطعات استخوان بر مینروا قابلیت جدا شدن دارند و به همین ذلیل شستشو و تمیز کردن آن آسان است. این دستگاه دارای گواهینامه CE اروپا است که برای داشتن سه فاکتور مهم در ساخت دستگاه، یعنی کیفیت و ایمنی و سلامت به آن اعطا می‌شود.

استخوان بر مدل C/E 205 بازدهی بالایی دارد و قادر است انواع گوشت از جمله  گوسفند، گاو، گوساله، مرغ، ماهی و بوقلمون و استخوان را برش دهد. سیستم کارآمد N.V.R تعبیه شده در این استخوان بر ایتالیایی ولتاژ دستگاه را بر روی ۲۴ ولت ثابت نگه می‌دارد و در شرایط اضطراری آن را متوقف می‌کند و ایمنی دستگاه را افزایش داده‌است.

ویژگی های دستگاه استخوان بر مدل C/E 205

 • استخوان بر مدل C/E 205 برای برش‌های یکسان و دقیق قابل تنظیم است و برای برش انواع گوشت گرم, منجمد و استخوان دار مناسب است و با تیغه ۲۰۵ سانتی متری خود، برش‌هایی با عمق ۲۳٫۲ سانتیمتر و ارتفاع ۳۳ سانتیمتر ایجاد می‌کند.
 • در قسمت بالایی(عرشه) این دستگاه در ابعاد ۶۰×۵۷ سانتیمتر از استل ضدزنگ با ضخامت ۳ میلیمتر استفاده شده‌است.
 • قدرت موتور اره استخوان بر مدل C/E 205، ۰٫۷۵ کیلو وات و دور موتورش ۱۴۳۰ دور در دقیقه و سرعت برش آن ۱۹ متر بر ثانیه است. وزن تقریبی آن نیز ۸۵ کیلوگرم است.
 • تمیز کردن این دستگاه بسیار سریع و آسان صورت می‌گیرد و تیغه و قرقره‌های فوقانی دستگاه اره استخوان بر قابل جابجایی است.
 • این دستگاه دارای سطح صاف و صیقلی برای جلوگیری از ایجاد آلودگی، دکمه توقف اضطراری و ترمز الکترونیکی است.
 • تعمیر و نگهداری اره استخوان بر مینروا ۲۰۵ سانت بسیار آسان است.
 •  دستگاه اره استخوان بر مدل C/E 205 مجهز به سیستم تهویه موتور برای جلوگیری از گرم شدن آن است.

خرید اره استخوان بر سه فاز – Minerva C/E 205

برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دستگاه اره استخوان بر باید انواع مختلف این دستگاه ها را مشاهده و از نظر کارایی و قیمت مقایسه کرد. شرکت استیل وان بهترین مدل های استخوان بر و به خصوص دستگاه استخوان بر مدل C/E 205 را در دسترس شما قرار می‌دهد.  شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با مشاوران ما در زمینه راه اندازی سوپر پروتئینی و هایپرمارکت ها در تماس باشید .

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اره استخوان بر سه فاز مینروا - Minerva C/E 205

کد دستگاهC/E 205
شرکت سازندهمینروا  -  Minerva
ساخته شده در کشورایتالیا -  ITALY
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد600x570x1910mm
وزن85KG
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
868
اره استخوان بر سه فاز – Minerva C/E 205 ,تجهیزات,تجهیزات رستوران


 • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


 • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  بخشی از پروژه های انجام شده
  مشاهده تجهیزات با تفکیک برند