راه اندازی کافی شاپ - تجهیزات کافی شاپ - گروه صنعتی استیل وان
 • IMG_20191218_102429_602
 • IMG_20191218_102431_555
 • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
راه اندازی کافی شاپReviewed by ادمین on Jan 30Rating: 5.0راه اندازی کافی شاپ - تجهیزات کافی شاپراه اندازی کافی شاپ,تجهیزات کافی شاپ,برآورد هزینه کافی شاپ,درآمد کافی شاپ,محصولات کافی شاپ,منو کافی شاپ،استیل وان,مشاوره رایگان,طراحی دکوراسیون کافی شاپ و..

راه اندازی کافی شاپ

 

کافه یا کافی شاپ

 

کافی شاپ یا کافه مکانی عمومی‌ای بوده که در آن انواع نوشیدنی و غذاهای میان وعده عرضه میشود که البته در بیشتر کشور ها و مخصوصا امروزه در ایران تبدیل به محله‌ای برای معاشرت و گفتگوی مردم با یکدیگر شده است و این نشاندهنده این است که کافه نشینی به‌جز برای محلی برای خوردن و آشامیدن ، تبدیل به کنشی اجتماعی شده است و آداب خاص خودر پیدا کرده است .
قدمت کافه نشینی به زمان صفویه در ایران برمیگردد و از آن زمان تا به امروز رونق خاصی داشته است و از آن تاریخ تا به امروز هنوز در ایران مخاطبان خودرا دارا میباشد .

 

 

راه اندازی کافی شاپ

 

برای راه اندازی کافی شاپ باید به نکات گوناگونی توجه کنید که هر کدام به‌‌نوبه خود در موفقیت کافه نقش بسزایی دارد.

در زیر به بخشی از نکات با اهمیت اشاره‌ای کوتاه خواهیم کرد:

 1. یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام راه اندازی کافی شاپ باید به آن توجه نمود موقعیت جغرافیایی کافه می‌باشد. متراژ انتخابی برای فعالیت کافه نباید کمتر از ۶۰ متر مربع باشه (البته به غیر از کافه هایی که بصورت بیرون بر میباشند)
 2. نکته مهم دیگری که در موفقیت کافه نقش مهمی دارد نوع دکوراسیون و طراحی داخلی آن است که اصولا باید یک هدف مشخص را دنبال کند . باحوصله و با دقت فراوان طراحی و اجرا شده باشد.
 3. موضوعی که اکثر کافه ها به آن اهمیت نمیدهند کیفیت دستگاه ها و تجهیزاتی است که با انها کلیه محصولات کافه سرو میشود. کیفیت دستگاها و تجهیزات کافی شاپ نقس بسیار با اهمیتی در طعم و کیفیت محصولات کافه دارد و به هیچ وجه نباید از دستگاه های رده‌متوسط و روبه‌پایین استفاده نمود.

اگر هنگام تصمیم گیری در مورد نکات ذکر شده دچار تردید شده‌اید و به مشورت نیاز دارید، میتوانید با شماره هایی که درسایت ذکر شده تماس بگیرید تا مشاورین گروه صنعتی استیل وان در مورد هزینه مورد نیاز برای راه اندازی کافه، شیوه و روند طراحی دکوراسیون کافی شاپ، تجهیزات کافی شاپ، منو کافی شاپ و … بصورت رایگان شمارا راهنمایی کنند :)

 

راه اندازی کافی شاپ

تجهیزات کافی شاپ

برخی از دستگاه های کافه به شرح ذیل میباشد:

 1. ماشین عصاره گیر ( اسپرسو ماشین ) که انواع مختلف داشته و مطابق با نیاز کافه خریداری میشود ( ماشین اسپرسو نیمه اتوماتیک و ماشین اسپرسو اتوماتیک )
 2. آسیاب قهوه
 3. مخلوط کن ها
 4. آبمیوه گیری
 5. عصاره گیر میوه
 6. آب مرکبات گیری
 7. یخ ساز
 8. وافل ساز
 9. کرپ ساز
 10. ساندویچ ساز ( ساندویچ میکر )
 11. نمایشگر کیک ( شوکیک)
 12. ماکروفر
 13. یخچال و فریزر ایستاده
 14. فریزر بستنی
 15. بویلر
 16. شیکر

این محصولات ، تجهیزاتی هستند که بطور معمول در کافی شاپ ها مورد استفاده قرار میگیرد . اگر برای انتخاب محل کافه یا نوع دستگاه هایی که قرار است در کافی شاپ استفاده شود و یا در مورد منو ، طراحی دکوراسیون و غیره و غیره نیاز به راهنمایی داشتید، میتوانید با شماره تلفن هایی که در قسمت بالا و پایین سایت درج شده است تماس بگیرید تا همکاران ما ،‌بصورت رایگان به شما مشاوره بدهند .

2 دیدگاه در “راه اندازی کافی شاپ”

 1. […] راه اندازی کافی شاپ – تجهیزات کافی شاپ – گروه صنعت… […]

 2. […] راه اندازی کافی شاپ – تجهیزات کافی شاپ – گروه صنعت… […]