راه اندازی برگر و تجهیزات مورد نیاز - گروه صنعتی استیل وان
  • slider 23
  • slider 20
راه اندازی برگر و تجهیزات مورد نیازReviewed by ادمین on Jun 12Rating: 5.0راه اندازی برگر و تجهیزات مورد نیازکادر مجرب و حرفه ای گروه صنعتی استیل وان میتواند شما را در امر تجهیز و راه اندازی خط برگر دستی ویا کارخانه ای همیاری کرده و مرغوب ترین اجناس و بهترین فرمول های تهیه برگر با کمترین هزینه ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

Hamburger-hamburgers-33393436-1366-768

تاریخچه پیدایش همبرگر

در اوایل دهه ۱۸۰۰، بازرگانی آلمانی که به آسیا سفر کرده بود متوجه شد که ترک های تاتار،گوشت های مصرفی را زیر زین اسب های خود نگهداری میکنند. این حرکت باعث میشد تا بر اثر ضربه های پی در پی،تکه گوشت ها کوبیده شده و نرم شوند.

سپس آنها را از زیر زین ها بر داشته و با ادویه های مخصوص مخلوط و مصرف میکرند.

نام گذاری همبرگر و معنی لغوی

بازرگانان هامبورگی بعد از بازگشت از سفر، ایده گوشت ضربه دیده را در میان مردم رواج داده و آشپزها ی آلمانی آن را به عنوان گوشت هامبورگی معرفی کردند.

نام این غذا از کشور آلمان و شهر هامبورگ گرفته شده است و از انجا به تمام نقاط جهان فرستاده شد.

همبرگر

برگر ی که امروزه معرفی میشود به شکل آمریکایی است (که بهمراه کاهو،گوجه،پیاز،انواع پنیر و ترشی سرو میشود)

همبرگر با پنیر چدار یا پنیر سویسی،از لذیذترین ساندویچ های موجود در جهان به حساب می آید که پنیر را به دو صورت;یا بر روی خود آن یا خرده های پنیر در داخل گوشت استفاده میکنند.

معمولا همبرگر به غیر از پنیر چدار با تخم مرغ نیمرو ، پنیر فتا ، قارچ، سس تارتار، سس قارچ و … سرو میشود

فرمول همبرگری که امروزه در بیشتر رستورانها به صورت مخلوطی از گوشت،خرده های نان ، تخم مرغ،پیاز،سبزیجات تازه ، ادویه سرو میشود ابداع انگلیسی ها بوده که بافت آن بصورت سوسیس درآمده

راه اندازی خط همبرگر

برای پخت همبرگر با فرمول های مختلف احتیاج به دستگاه های متعددی دارد که بعضی از آنها به اختصار شامل:

  1. انواع یخچال و فریزر
  2. چرخ گوشت
  3. قالب برگر
  4. گریل ذغالی
  5. گریل روغنی
  6. تاپینگ
  7. و غیره …

میباشد که بطور معمول و پیش فرض مورد استفاده قرار میگیرد.

کادر مجرب و حرفه ای گروه صنعتی استیل وان میتواند شما را در امر تجهیز و راه اندازی خط برگر دستی ویا کارخانه ای همیاری کرده و مرغوب ترین اجناس و بهترین فرمول های تهیه برگر با کمترین هزینه ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برای دریافت مشاوره و پرسش هرگونه سوال میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.