• astoria-plus-for-you
  • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
اسپرسو ساز تک گروپ رویال واله لونگا - Royal ValelungaReviewed by مدیر سایت on Apr 25Rating: 5.0اسپرسو ساز تک گروپ رویال واله لونگا - Royal Valelungaشرکت رویال، در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده های ماشین اسپرسو در ایتالیا می باشد که با فروش قابل توجه محصولات خود در سال های اخیر، توانسته است نگاه هارا به سمت خود معطوف کرده و نزد مشتریان اعتبار کسب کند. این دستگاه مجهز به بویلر 7 لیتری بوده و توان آن 3000 وات می‌باشد. این دستگاه اسپرسو ساز کوچک همانند نمونه دو گروپ خود، از توان خوبی
شرکت رویال، در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده های ماشین اسپرسو در ایتالیا می باشد که با فروش قابل توجه محصولات خود در سال های اخیر، توانسته است نگاه هارا به سمت خود معطوف کرده و نزد مشتریان اعتبار کسب کند.
اسپرسو ساز رویال مدل Valelunga تک گروپ یک اسپرسو ساز تمام صنعتی می‌باشد که از بدنه ای تمام استیل و ضد زنگ بوده و برای استفاده در کافی شاپ های می تواند انتخابی مناسب باشد. این دستگاه مجهز به بویلر ۷ لیتری و یک نازل بخار بوده و توان آن ۳۰۰۰ وات می‌باشد. این اسپرسو ساز بصورت مستقیم به آب شهری وصل شده و دارای سختی گیر نیز است.
این دستگاه اسپرسو ساز کوچک همانند نمونه دو گروپ خود، از توان خوبی برخوردار است که می تواند انواع نوشیدنی های قهوه با همان کیفیت دو گروپ و در زمان مناسب آماده سازی کند.
مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز تک گروپ رویال واله لونگا – Royal Valelunga

کد دستگاهValelunga
شرکت سازندهرویال – Royal
ساخته شده در کشورایتالیا – Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۶۰۰x520x550 mm
وزن۴۰ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

265
اسپرسو ساز تک گروپ رویال واله لونگا – Royal Valelunga ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ
جهت اطلاع از قیمت این دستگاه با شماره های زیر تماس بگیرید .

(021) 7788 1809
(021) 7786 6212

بخشی از پروژه های انجام شده
مشاهده تجهیزات با تفکیک برند