شرکت ایتالیایی بیزرا (Bezzera) از قدیمی‌ترین سازندگان دستگاه های اسپرسوساز است. این شرکت بیش از یک قرن است که در این صنعت فعالیت دارد. ماشین اسپرسو ها یا دستگاه های اسپرسو ساز انواع قهوه های ترکیبی با طعمی دلنشین و طبیعی را با کیفیت بسیار مناسب تهیه می‌کنند. ماشین اسپرسو گالاته یکی از جدیدترین محصولات این شرکت است.

اسپرسو ساز بیزرا ۲ گروپ گالاته (BEZZERA GALATEA 2GR) از تولیدات کمپانی بیزرا که یک دستگاه اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک و دو گروپ است، برای استفاده در کافی شاپ ها طراحی و تولید شده‌است. کار با دستگاه گالاته، بسیار آسان است و اندازه و کارایی مناسبی دارد.

ماشین اسپرسو گالاته با یک موتور پمپ و اهرم دستی گروپ کار می‌کند.  پمپ، با بالا بردن اهرم دستی فعال شده و عصاره‌گیری قهوه شروع می‌شود. وقتی فنجان قهوه به میزان مورد نظر پر می‌شود برای توقف عمل پمپ آب و عصاره‌گیری قهوه، اهرم دستی پایین آورده می‌شود .

شما می‌توانید فنجان‌های کوچک اسپرسو تا لیوان‌های بلند مناسب برای قهوه آمریکانو را روی شبکه فلزی تعبیه شده در زیر هر گروپ اسپرسوساز قرار دهید.

این دستگاه اسپرسو چه ویژگی ‌هایی دارد؟

بدنه ی ماشین اسپرسو گالاته که ۹۵ کیلوگرم وزن دارد، از جنس استیل ضدزنگ است و تمیز کردن آن بسیار آسان است. در جلوی بدنه ی این دستگاه اسپروسو ساز دو فشارسنج عقربه‌ای و دو سری دکمه با کارکرد‌های مشترک برای هر گروه وجود دارد.

 در دو طرف بدنه‌ی دستگاه، دو لوله ی بخار با شیرهای جداگانه وجود دارد که باعث بالا رفتن سرعت آماده‌سازی سفارشات می‌شود.

موتور این اسپرسو ساز با برق تک فاز کار می‌کند و توان خروجی آن ۳۲۰۰ وات است. مخزن بویلر آن، ظرفیت ۱۱ لیتری دارد و مجهز به سخت‌گیر آب است.

اگر برای انتخاب اسپرسو ساز مناسب برای کافی شاپ خود به راهنمایی نیاز دارید می‌توانید از کارشناسان استیل وان استفاده کنید تا شما را در گرفتن بهترین تصمیم یاری کنند.

چنانچه انتخاب شما ماشین اسپرسو گالاته بیزرا ۲ گروپ گالاته است، می‌توانید آن را با بهترین کیفیت و به همراه گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش از شرکت استیل وان بخواهید.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

ماشین اسپرسو بیزرا گالاته ۲ گروپ – Arcadia 2GR

کد دستگاهGalate 2GR
شرکت سازندهبیزرا – Bezzera
ساخته شده در کشورایتالیا – Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۸۵۰ x 660 x 800 mm
وزن۹۵ Kg
قابلیت کارکردبرقی
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

96
ماشین اسپرسو گالاته بیزرا ۲ گروپ – Galatea DE 2GR ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند