دکوراسیون داخلی فست فود، دکوراسیون داخلی رستوران، دکوراسیون فست فود، طراحی فست فود

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی یکی از اصلی‌ترین مراحل در راه اندازی رستوران، راه اندازی فست فود و راه اندازی کافی شاپ است. در دنیای مدرن امروز یک فست فود یا رستوران ساده حتی اگر بهترین طراحی منو و بهترین سرویس‌دهی را نیز داشته‌باشد، قادر نیست نظر مشتریان را به اندازه کافی جلب کند. پس طراحی دکوراسیون نیز به اندازه یک منو متنوع و خدمات‌رسانی با کیفیت مهم است. برای موفقیت در طراحی دکوراسیون فضای کسب و کار خود باید از مشاوره طراحی دکوراسیون رستوران استفاده کنید.

آتلیه معماری و طراحی داخلی استیل وان با داشتن کارشناسان مجرب می‌تواند در زمینه تجهیز و طراحی دکوراسیون فست فود، رستوران و کافی شاپ و آموزش پرسنل شما را همراهی کند. استیل وان در تمام  مراحل راه اندازی کسب و کار شما در کنارتان خواهد بود.قرار دادن کسب و کار شما در مسیر سود آوری هدف اصلی کارشناسان استیل وان است.

 


 

دکوراسیون داخلی فست فود، دکوراسیون داخلی رستوران، دکوراسیون فست فود، طراحی فست فود

نکات مهم در طراحی دکوراسیون فست فود، کافه یا کافی شاپ و رستوران

نکته حائز اهمیت در طراحی فضاهایی چون دکوراسیون رستوران ،دکوراسیون کافی شاپ و دکوراسیون فست فود نگاه کاربردی به عمل کرد است. چیدمان مبلمان به‌گونه ای خواهد بود که محور سیرکولاسیون و رفت و امد برای سرو غذا براحتی انجام شود.

بر این اساس رعایت ضوابت و استاندارد های طراحی این فضا ها الزامیست. همچنین نورپردازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انتخاب منابع نوری مناسب ضمن تامین روشنایی مورد نیاز فضا ، از لحاظ ترکیب با سایر عناصر مبلمان به زیباتر شدن طرح کمک شایانی میکند.

 


 

دکوراسیون داخلی فست فود، دکوراسیون داخلی رستوران، دکوراسیون فست فود، طراحی فست فود

خدمات آتلیه معماری و طراحی داخلی استیل وان

آتلیه معماری و طراحی داخلی استیل وان با داشتن کارشناسان مجرب ضمن ارائه مشاوره های طراحی و ساخت ، خدمات زیر را به کار فرمایان محترم ارائه مینماید.

 1. طراحی فضای رستوران، فست فود و یا کافی شاپ باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر القای حس آرامش، از پویایی و نشاط نیز برخوردار باشد.
 2. هدف در طراحی فست فود، رستوران یا کافی شاپ ایجاد یک تجربه مثبت و خوب برای مشتریان و مدیریت آن است تا مشتریان جذب شده به مشتریان دائمی تبدیل شوند.
 3. لوکیشن فست فود، رستوران و یا کافی شاپ شما بر نوع مشتریان، طراحی منو و در نهایت طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد. پس باید مکان قرارگیری فضای مورد نظر را مورد توجه قرار دهید.
 4. تمام عناصر تزئینی استفاده شده در فضای غذاخوری فست فود یا رستوران باید با روحیه فضا متناسب بوده و چشم‌نواز باشند تا فضایی دلنشین برای صرف غذا فراهم شود. چرا که این عناصر در صورت استفاده درست به وجه تمایز رستوران یا فست فود شما با سایر غذاخوری‌ها و عاملی برای افزایش تعداد مشتری تبدیل می‌شوند.
 5. میزان جزئیات استفاده شده در طراحی فست فود، رستوران و یا کافی شاپ روی مدت زمانی دارد که مشتریان در غذاخوری شما به صرف غذا می پردازند تاثیر بسیاری دارد. هرچه توجه به جزئیات بیشتر باشد این مدت زمان طولانی‌تر خواهد بود.
 6. چیدمان مبلمان باید به ‌گونه‌ای باشد که محور سیرکولاسیون و رفت و آمد برای سرو غذا به راحتی انجام شود.
 7. نورپردازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. انتخاب منابع نوری مناسب ضمن تامین روشنایی مورد نیاز فضا، از لحاظ ترکیب با سایر عناصر مبلمان به زیباتر شدن طرح کمک شایانی می‌کند.
 8. در طراحی فست فود، رستوران یا کافی شاپ باید علاوه بر توجه به مبانی طراحی دکوراسیون فضای مورد نظر باید نیازهای مشتریان را نیز در نظر گرفت و فضایی متفاوت و خاص خلق کرد و به سلیقه‌ی مشتریان شکل داد و برای پاسخگویی به توقعات آنان شیوه جدیدی یافت.

پروژه قوی نیازمند مشاوره قوی

گروه طراحی دکوراسیون داخلی استیل وان در دو بخش معماری و فنی و مهندسی  دکوراسیون داخلی فضای کسب و کار شما را با توجه به عوامل و عناصر کلیدی پروژه به عهده می‌گیرند.

گروه ما عناصری مانند شکل ، فرم ، فضا ، دید ، ارتفاع سقف ، حوزه فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی مشتریان ، تناسب غذای سرو شده و … را در نظر می‌گیرند. تا کسب و کار شما با رعایت المان های اصولی طراحی و استفاده از جدیدترین متدهای اجرا تبدیل به یک فضای منحصر بفرد با هارمونی خاص شود.

فرم زیر را پرکنید تا باشما تماس بگیریم. و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

  عکسی از فضای پروژه خود برای ما ارسال کنید
  حروف تصویر را وارد کنیدcaptcha

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.