مالکونیگ، ۸۵ سال است که برند مشهور خود برای آسیاب‌های حرفه‌ای را تولید می‌کند. مالکونیگ ازنظر قابلیت اطمینان و کیفیت بسیار عالی عمل کرده چون برای ساخت هر آسیاب، هم از ماشین‌آلات مدرن و هم کاردستی ماهرانه استفاده می‌کند.
آسیاب قهوه اسپرسو مالکونیگ مدل K30 VARIO AIR همان آج‌های تخت با دقت بالای ۶۵ میلی‌متری، تنظیم درجه آسیاب بدون مرحله، طراحی بدون پیمانه و پیمانه کردن زمان‌دار قابل‌برنامه‌ریزی را دارد و همان تجربه باکیفیتی که از یک واریو انتظار دارید را به شما می‌دهد.

به‌علاوه، مدل آسیاب قهوه اسپرسو مالکونیگ مدل K30 VARIO AIR از ویژگی‌های خنک ‌کنندگی گسترده‌تری استفاده می‌کند تا دائماً در طول زمان یک دمای داخلی پایینی را داشته باشد و مانع از داغ کردن موتور دستگاه می‌شود.
هوپر ( محفظه دانه قهوه ) در این آسیاب ظرفیتی معادل ۱٫۵ کیلوگرم دارد. تیغه‌های این آسیاب از جنس استیل ضد زنگ بوده و قطر آن ۶۵ میلی‌متر می‌باشد.این محصول در مقایسه با VARIO، پس از مدت‌زمان طولانی آسیاب کردن، قهوه‌ای با دمای ۱۰-۲۰ درجه فارنهایت پایین‌تر را تولید می‌کند. این به معنای قهوه‌های منسجم‌تر در کافی‌شاپ شماست که نیاز به تنظیم و تعدیل کمتر در طول روز و ساعات اوج کاری دارد. قدرت موتور دستگاه نیز ۸۵۰ وات است.
از دیگر ویژگی های این آسیاب قهوه مالکونیگ همچنین آسیاب را می‌توانید بر روی حالت باریستا تنظیم کنید، تا بتوانید به‌صورت دستی قهوه را پیمانه کرده و زمان و درجه را نیز به‌صورت دستی وارد کنید.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

آسیاب قهوه مالکونیگ – Mahlkonig K30 VARIO AIR

کد دستگاهK30 VARIO AIR
شرکت سازندهمالکونیگ – Mahlkonig
ساخته شده در کشورآلمان – Germany
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۵۵۰x240x320 mm
وزن۱۵ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

333
آسیاب قهوه مالکونیگ – Mahlkonig K30 VARIO AIR ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند