تمام آسیاب‌های مالکونیگ نشان از “حرفه‌ای گری” دارند. راه‌اندازی و نظافت این دستگاه‌ها آسان بوده و هدف اصلی آن‌ها حفظ عطر و طعم اصیل قهوه شما است. آسیاب قهوه اسپرسو مالکونیگ مدل K30 VARIO از زمان انتخاب به‌عنوان آسیاب رسمی مسابقات قهرمانی جهان باریستا در سال ۲۰۰۹، یک دستگاه برتر بوده است.

مهم‌ترین ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن شامل تیغه صاف ۶۵ میلی‌متری، عملکرد بدون پیمانه و بدون دخالت دست، و توانایی برنامه‌دهی . طول این دستگاه ۴۵سانتی متر است که می‌توانید در صورت دلخواه هوپر کوچک‌تری داشته باشید. حجم هوپر نیز ۱۵۰۰ گرم است.

مالکونیگ k30 VARIO، قیف بزرگی دارد و یکی از سریع‌ترین آسیاب‌هایی است که تاکنون استفاده کردیم و می‌تواند زیر دو ثانیه، یک شات اسپرسو را آسیاب کند. همچنین برنامه‌ریزی این آسیاب به‌گونه‌ای است که در زمان دم آوری اسپرسو، تفاوت را کاملاً حس خواهید کرد و رسیدن به بهترین و منسجم‌ترین شات قهوه اسپرسو با استفاده از این آسیاب، آسان‌تر شده است.
این دستگاه دارای یک صفحه نمایش دیجیتال نیز می باشد که برنامه ریزی های مربوط به اسپرسو از نظر مقدار،بافت و کیفیت آسیاب کردن را داراست. قدرت موتور نیز ۸۵۰ وات می باشد.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

آسیاب قهوه مالکونیگ - Mahlkonig K30 VARIO

کد دستگاهK30 VARIO
شرکت سازندهمالکونیگ - Mahlkonig
ساخته شده در کشورآلمان - Germany
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد5500x240x320 mm
وزن-
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
475
آسیاب قهوه مالکونیگ – Mahlkonig K30 VARIO ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند