اسپرسو ساز آستوریا مدل Compact – اتوماتیک یک اسپرسو ساز صنعتی قدرتمند می‌باشد. این اسپرسو ساز مجهز به بویلر ( دیگ جوشان ) با ظرفیت ۲ لیتر است. نحوه آبگیری دستگاه نیز بصورت اتصال مستقیم به آب شهری می‌باشد. بر روی بدنه‌ی این اسپرسو ساز یک دکمه‌ی خاموش / روشن و یک اهرم چرخشی برای تنظیم بخار خروجی از نازل قرار داده شده است. اسپرسو ساز آستوریا با برق تک فاز کار می کند.

این دستگاه دارای صفحه‌ی گرم کننده‌ی فنجان و یک نازل بخار قوی می‌باشد که می‌توانید از آن جهت تهیه‌ی نوشیدنی‌های مختلف کمک بگیرید. همراه با این دستگاه دو عدد پورتا فیلتر عرضه می‌شود که از نوع تک و دوبل می‌باشد. بویلر این اسپرسو ساز قابلیت پر شدن بصورت اتوماتیک را دارا می‌باشد و دارای یک پمپ لرزشی درونی نیز هست.

دمای بویلر اسپرسو ساز آستوریا به وسیله‌ی یک ترموستات تنظیم کننده قابل کنترل می‌باشد. یک نمایشگر کنترل فشار نیز روی بدنه وجود دارد که مقدار فشار بویلر را به شما نشان می‌دهد.

شما می‌توانید توسط خروجی آب جوش و بصورت مستقیم از مبدل حرارتی دستگاه نیز آب جوش تهیه کنید. استوریا برند تولید کننده‌ی دستگاه‌های اسپرسو ساز صنعتی و حرفه‌ای می‌باشد که در این زمینه نیز به خوبی شناخته شده است.

اجزای داخلی دستگاه اسپرسو ساز آستوریا کامپکت، همانند آنهایی است که در دستگاه های حرفه ای ما استفاده می شود، فقط کوچکتر است.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز آستوریا کامپکت تک گروپ - Astoria Compact

کد دستگاهAstoria
شرکت سازندهآستوریا - Astoria
ساخته شده در کشورایتالیا - Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد430x460x340 mm
وزن39 Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
758
اسپرسو ساز آستوریا کامپکت تک گروپ – Astoria Compact ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند