دستگاه اسپرسو ساز آستوریا مولتی بویلر مدل Plus 4 You، یک طراحی کاملا جدید از شرکت Astoria می باشد. اسپرسو ساز آستوریا از لحاظ عملکرد در بالاترین سطح کیفیت ارائه شده است. اسپرسو ساز Plus 4 You کاملا مقرون به صرفه بوده و در درجه مصرف انرژی در بین دیگر اسپرسو ساز ها درجه صرفه جویی بهتری دارد. نرم افزار موجود در این دستگاه در صورت وقفه کاری، بطور اتوماتیک قسمت های مختلف اسپرسو ساز را نیمه خاموش و در حالت آماده می گذارد. با استفاده از تنظیمات هوشمند نیز میتوان دمای بخش های مختلف دستگاه را کنترل نمود.
قطعات دستگاه با تکنولوژی امروزی ساخته شده است. صفحه کلیدها دارای نور پس زمینه بوده و ارتفاع ارگونومیک مناسب دستگاه اسپرسوساز ، سرعت و کار باریستا در مقابل دستگاه را بسیار بهبود بخشیده است. اسپرسو ساز آستوریا Plus 4 You به چراغ های LED مجهز شده تا در نور کم باریستا همچنان کنترل روی دستگاه داشته باشد. صفحه نمایش در وسط دستگاه قرار گرفته تا به باریستا امکان برنامه ریزی و مشاهده پارامترهای دستگاه را بدهد.
در این اسپرسوساز هر گروپ مخزن بویلر خود را دارد و این ویژگی باعث می شود بتوانید هرگروپ با دمای متفاوتی تنظیم کرده و در نتیجه همیشه حداکثر عملکرد و ثبات و کیفیت را در فنجان هایتان خواهید داشت. توان دستگاه ۴۴۰۰ وات بوده و از طریق اتصال به آب شهری آبگیری انجام می شود.
همچنین برای دستگاه پورت USB برای برنامه نویسی در نظر گرفته شده است. از طریق این پورت خواهید توانست دمای مخزن آب برای هر گروپ و فشار دیگ بخار را تنطیم نمایید. ماشین اسپرسو ساز Plus 4 You یک انتخاب مناسب جهت استفاده در کافی شاپ ها با در نظر گرفتن قیمت و همچنین کیفیت نسبت به دیگر اسپرسو ساز های رده بالا می باشد.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز آستوریا دو گروپ - Astoria Plus 4 You

کد دستگاهPlus 4 You
شرکت سازندهآستوریا - Astoria
ساخته شده در کشورایتالیا - Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد560x830x560 mm
وزن85 Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
1,146
اسپرسو ساز آستوریا دو گروپ – Astoria Plus 4 You ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند