شرکت دالاکورته واقع در ایتالیا می باشد که با طراحی و مهندسی دقیق در ساخت اسپرسو ساز ها، ویژگی های خارق العاده ای به محصولات خود به نمایش در آورده است.

دستگاه اسپرسو ساز مینا از فولاد ضد زنگ ساخته شده و با طراحی شیک و زیبا قابل عرضه است.

تا قبل از معرفی مدل “مینا” هیچ یک از تولید کنندگان اسپرسو از جریان آب به عنوان یک پارامتر استخراج دقیق استفاده نکرده اند. دالاکورته به باریستا این امکان را می دهد تا بهترین پروفایل جریان را برای استخراج یک اسپرسو کامل ایجاد کند، آن را ذخیره کرده و بار ها از آن استفاده نماید.

با بیش  هشتاد چرخش در ثانیه، جریان بی نقصی از آب گرم، یک دوز کامل را در فنجان عصاره گیری میکند. کنترل دقیق بوسیله‌ی فلومتر (جریان سنج) به همراه سیستم “قطره قطره”، مقدار آب ورودی به کیک قهوه را تنظیم میکند. شاید بتوان گفت بزرگترین دغدغه‌ی دالاکورته در طراحی دستگاه‌ی اسپرسو الابردن دقت در روند عصاره گیری است.

اوج خلاقیت و نوآوری دالاکورته در این بخش به نمایش درآمده است: با استفاده از برنامه ی مینا بر روی گوشی خود می توانید قهوه اسپرسو خود را با توجه به سلیقه خود سفارشی کنید. برنامه خاص طراحی شده برای تنظیم و کنترل همه پارامترهای موثر در عصاره گیری.یک ابزار ساده و بصری که به شما اجازه می دهد پروفایل های مختلف برای قهوه ها و عطر های مختلف را به طور مستقیم از دستگاه خود ایجاد کنید.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

اسپرسو ساز دالاکورته مینا – Dalla Corte MINA

کد دستگاهMINA
شرکت سازندهدالاکورته – Dalla Corte
ساخته شده در کشورایتالیا – Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۳۸۵x385x410 mm
وزن۳۳ Kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

 

1,020
اسپرسو ساز دالاکورته مینا – Dalla Corte MINA ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند