(ماشین ظرفشویی سیلانوس) شرکت ایتالیایی سیلانوس، ارائه دهنده انواع تجهیزات شستشو و ماشین ظرفشویی (مکانیکی و الکترونیکی) برای آشپزخانه های صنعتی با گواهینامه های رسمی، در اروپا مشغول به فعالیت می باشد.

یکی از مطمئن ترین راه های جلوگیری از شکستن ظروف در رستوران‌ها استفاده از این دستگاه می‌باشد. در همین حین، فرآیند شست‌وشو با سرعت و سهولت بیشتر اتفاق می‌افتد.

ماشین ظرفشویی ۵۴۰ بشقاب، دارای سیستم تمیزکننده فیلتر آسان با رویه جداگانه هود و توزیع کننده مایع جلاء دهنده که تمامی پنل های جلو ، کناری ، در ، کنترل پنل و مخرن شستشو استیل ضد زنگ سری ۳۰۴ است.

دارای دو چرخه شستشو ۱۲۰ یا ۱۸۰ ثانیه ای ، پمپ شستشوی سافت استارت برای جلوگیری از شکستگی ناگهانی ظرفها یا لیوانها می باشد.

گرمکن فشاری توکار به اندازه ای کوچک شده و داخل دستگاه قرار گرفته است تا تضمین کننده افزایش دمای آب ورودی ۵۰ درجه سانتیگرادی را تا حداقل دمای آبکشی ۸۲ درجه سانتیگراد بجهت آبکشی بهداشتی باشد.

امکان جداسازی آسان بازوهای شستشو یا آبکشی، امکان تعمیر و نگهداری بسیار ساده از قسمت جلو از دیگر ویژگی های بارز دستگاه ماشین ظرفشویی سیلانوس می باشد.

یکی از نکاتی که نگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن دقت داشت، ظرفیت شستشوی دستگاه است. همین امر در بودجه بسیار تاثیر دارد.

این دستگاه جز بهترین‌ ماشین ظرفشویی صنعتی ایستاده می‌باشد. قدرت عملکرد این دستگاه در کنار کیفیت ساخت و قطعات بسیار مثال زدنی و کاربردیست.

 

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

ماشین ظرفشویی 540 بشقاب سیلانوس - Silanos Dishwasher

کد دستگاه540
شرکت سازندهسیلانوس - Silanos
ساخته شده در کشورایتالیا - Italy
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد570×610×830 cm
وزن-
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
865
ماشین ظرفشویی ۵۴۰ بشقاب سیلانوس – Silanos Dishwasher ,تجهیزات,تجهیزات رستوران,تجهیزات فست فود


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند