• astoria-plus-for-you
  • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
محلول رسوب زدا - Cafetto Liquid Organic DescalerReviewed by مدیر سایت on Nov 22Rating: 5.0محلول رسوب زدا - Cafetto Liquid Organic Descalerهنگامی که رسوب و مواد آهکی در بویلر و لوله های انتقال آب تشکیل شوند، تنها راه از بین بردن استفاده از مواد رسوب زدای اسیدی است. مواد رسوب زدای cafetto آزمایش های سخت گیرانه گوناگونی را پشت سر گذاشته اند تا علاوه بر ایمن بودن استفاده از آنها برای کاربر، باعث ایجاد خوردگی و از بین رفتن بویلر و لوله های دستگاه اسپرسو نشوند.

هنگامی که رسوب و مواد آهکی در بویلر و لوله های انتقال آب تشکیل شوند، تنها راه از بین بردن استفاده از مواد رسوب زدای اسیدی است.

مواد رسوب زدای cafetto آزمایش های سخت گیرانه گوناگونی را پشت سر گذاشته اند تا علاوه بر ایمن بودن استفاده از آنها برای کاربر، باعث ایجاد خوردگی و از بین رفتن بویلر و لوله های دستگاه اسپرسو نشوند.

محلول رسوب زدا ارگانیک Cafetto Liquid Organic Descaler برای از بین بردن پسماند و رسوب های شیر در لوله های انتقال شیر و نازل بخار ساخته شده است.

این محلول رسوب زدای قوی برای از بین بردن تمامی رسوب های ایجاد شده درون بویلر و لوله های انتقال آب دستگاه اسپرسو ساز استفاده می شود.

343
محلول رسوب زدا – Cafetto Liquid Organic Descaler ,لوازم جانبی کافی شاپ
جهت اطلاع از قیمت این دستگاه با شماره های زیر تماس بگیرید .

(021) 7788 1809
(021) 7786 6212

بخشی از پروژه های انجام شده
مشاهده تجهیزات با تفکیک برند