• astoria-plus-for-you
  • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
Chef 775
مخلوط کن بلندتک - Blendtec Chef 775Reviewed by مدیر سایت on Sep 28Rating: 5.0مخلوط کن بلندتک - Blendtec Chef 775دستگاه مخلوط کن بلندتک از لحاظ قیمت هم رده با سایر دستگاه های متوسط و معقول موجود در بازار است. اما این دستگاه از لحاظ قدرت و کارایی، خیلی بیشتر از آنچه که در ازای آن میپردازید ارزش داشته و نیاز های شمارا رفع خواهد کرد. قدرت موتور بلندر ۱775 وات ،‌ ۳.۸ اسب بخار و ولتاژ ان ۱۵ آمپر میباشد که مجموع این اطلاعات حاصل این بوده که این دستگاه میتواند باقدرت و بدون افت قدرت و فشار تمامی مواد را مخلوط کند. حتی مواد مستحکم مانند یخ و میوه های یخ زده.

دستگاه مخلوط کن بلندتک از لحاظ قیمت هم رده با سایر دستگاه های متوسط و معقول موجود در بازار است. اما این دستگاه از لحاظ قدرت و کارایی، خیلی بیشتر از آنچه که در ازای آن میپردازید ارزش داشته و نیاز های شمارا رفع خواهد کرد.

قدرت موتور بلندر ۱۷۷۵ وات ،‌ ۳.۸ اسب بخار و ولتاژ ان ۱۵ آمپر میباشد که مجموع این اطلاعات حاصل این بوده که این دستگاه میتواند باقدرت و بدون افت قدرت و فشار تمامی مواد را مخلوط کند. حتی مواد مستحکم مانند یخ و میوه های یخ زده.
این دستگاه مخلوط کن توانایی بیش از ۱۰۰ بلند در روز را دارد.
دستگاه دارای برنامه سموتی ، قهوه و میلک شیک میباشد که سهولت کار با دستگاه را فراهم میکند.
بلندر کن بلندتک دارای تیغه فولادی ضد زنگ با طول عمر بالا بوده و پارچ دستگاه از جنس پلی کربنات ، مقاوم در برابر شکستن می باشد.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

مخلوط کن بلندتک – Blendtec Chef 775

کد دستگاهChef 775
شرکت سازندهوگا – Wega
ساخته شده در کشورایتالیا – ITALY
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۱۷۷x230x390 mm
وزن۴٫۴KG
قدرت۱۷۷۵W
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

354
مخلوط کن بلندتک – Blendtec Chef 775 ,تجهیزات,تجهیزات کافی شاپ
جهت اطلاع از قیمت این دستگاه با شماره های زیر تماس بگیرید .

(021) 7788 1809
(021) 7786 6212

بخشی از پروژه های انجام شده
مشاهده تجهیزات با تفکیک برند