• astoria-plus-for-you
  • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
فر کانوکشن 6 سینی پرایمکس - Primax Pastry Prof line 1/1 6Reviewed by مدیر سایت on Oct 4Rating: 5.0فر کانوکشن 6 سینی پرایمکس - Primax Pastry Prof line 1/1 6فر کانوکشن 6 سینی Primax مدل Pastry Prof Line 1/1 6 از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این فر کانوکشن دارای درب شیشه ای است که به راحتی به شما امکان باز کردن و تمیز کردن را می دهد. لبه های گرد اتاقک پخت جهت سهولت در تمیز کردن و جابجایی آسان سینی ها تعبیه شده است. دارای فن های اتوماتیک معکوس که هوا را در اتاقک دو جریانه می کند. همچنین کنترل دیجیتال دستگاه شامل 200 برنامه قابل تنظیم و 4 نوع فاز پخت و پز نیز می باشد.

شرکت ایتالیایی Primax از سال ۲۰۰۹ وارد بازار شلوغ تجهیزات مواد غذایی شده و تا به الان پیشرفت بسیار زیادی در بازار تجهیزات مواد غذایی داشته است. شرکت Primax محصولات خود را طبق نیاز مشتری عرضه می کند, محصولاتی که با کیفیت بالا, کم مصرف و سازگار به محیط زیست ساخته شده است.
فر کانوکشن ۶ سینی Primax مدل Pastry Prof Line 1/1 6 از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این فر کانوکشن دارای درب شیشه ای است که به راحتی به شما امکان باز کردن و تمیز کردن را می دهد. لبه های گرد اتاقک پخت جهت سهولت در تمیز کردن و جابجایی آسان سینی ها تعبیه شده است. دارای فن های اتوماتیک معکوس که هوا را در اتاقک دو جریانه می کند. همچنین کنترل دیجیتال دستگاه شامل ۲۰۰ برنامه قابل تنظیم و ۴ نوع فاز پخت و پز نیز می باشد.

 

مشخصات دستگاه

نام دستگاه

فر کانوکشن ۶ سینی پرایمکس – Primax Pastry Prof line 1/1 6

کد دستگاهPastry Prof line 1/1 6
شرکت سازندهپرایمکس – Primax
ساخته شده در کشورایتالیا – ITALY
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۹۷۰x755xx550 mm
وزن۱۲۰ KG
رنگ
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

625
فر کانوکشن ۶ سینی پرایمکس – Primax Pastry Prof line 1/1 6 ,تجهیزات,تجهیزات آشپزخانه صنعتی,تجهیزات سرو غذا,تجهیزات فست فود
جهت اطلاع از قیمت این دستگاه با شماره های زیر تماس بگیرید .

(021) 7788 1809
(021) 7786 6212

بخشی از پروژه های انجام شده
مشاهده تجهیزات با تفکیک برند