• astoria-plus-for-you
  • راه اندازی کافی شاپ،اینستاگرام
بار سفت کن تکنوجل مونتاژ تکنو دقیق - Mantegel 50Reviewed by مدیر سایت on Nov 6Rating: 5.0بار سفت کن تکنوجل مونتاژ تکنو دقیق - Mantegel 50 دستگاه بار سفت کن تکنوجل مدل Mantegel 50 مونتاژ تکنو دقیق مجهز به سیلندر افقی که باعث بازدهی و راندمان بسیار بیشتر ، قدرت و سرعت انجماد زیادتر و میزان جذب هوای بسیار بالاتری نسبت به سیلندرهای عمودی می شوند. همچنین مجهز به شستشوی خودکار و بهره گیری الکترونیکی دستگاه های بار سفت کن تکنوجل برای اطمینان از ویژگی های کیفیتی از جمله بافت و قوام بستنی که ظرفیت تولیدی درساعت 40-60 لیتر است می باشد.

بار سفت کن تکنوجل محصول شرکت تکنوجل، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه های پروسه تولید بستنی در مقیاس های کوچک و بزرگ صنعتی می باشد .تکنوجل از پیشرفته ترین تکنولوژی در تولید دستگاه ها استفاده کرده و به همین منظور به یکی از پیشروهای تامین و راه اندازی خطوط تولید انبوه بستنی در دنیا به شمار می رود.

دستگاه بار سفت کن تکنوجل مدل Mantegel 50 مونتاژ تکنو دقیق مجهز به سیلندر افقی که باعث بازدهی و راندمان بسیار بیشتر ، قدرت و سرعت انجماد زیادتر و میزان جذب هوای بسیار بالاتری نسبت به سیلندرهای عمودی می شوند. همچنین مجهز به شستشوی خودکار و بهره گیری الکترونیکی دستگاه های بار سفت کن تکنوجل برای اطمینان از ویژگی های کیفیتی از جمله بافت و قوام بستنی که ظرفیت تولیدی درساعت ۴۰-۶۰ لیتر است می باشد. جنس درب از استیل ضد زنگ با سیستم امنیتی مطابق با استانداردهای ایمنی بین المللی است.

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاهc

 بار سفت کن تکنوجل مونتاژ تکنو دقیق

کد دستگاهMantegel ۵۰
شرکت سازندهTECHNOGEL
ساخته شده در کشورایتالیا – ITALY
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعاد۱۳۳x95x49 mm
وزن۲۹۰ KG
رنگ
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

781
بار سفت کن تکنوجل مونتاژ تکنو دقیق – Mantegel 50 ,تجهیزات,تجهیزات برودتی


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند