میز سالاد بار از ضروری‌ترین تجهیزات رستوران ها و فست فود هایی با خط سلف سرویس است.غذاخوری ها، فست فودها، هتل ها و یا رستوران‌هایی که انتخاب همه یا بخشی از مواد غذایی را به عهده مشتریان می‌گذارند، به یک میز بوفه سالاد یا میز سلف سرویس مناسب نیاز دارند.

کانتر های سالاد با توجه به کارایی خود، اشکال و انواع مختلفی دارند که توانایی نگهداری غذاهای گرم، سرد و فریزری را دارند. این میزها می‌تواند یک طرفه دو طرفه یا فول سرویس باشد.  شرکت استیل وان با سابقه‌ای درخشان در تولید بوفه سالاد این دستگاه را معرفی کرده و در وبسایت خود عرضه می‌کند.

انواع اصلی سالاد بار

میز سالاد بار یک طرفه:

در این نوع از بوفه سالاد فقط از یک سمت آن می‌توان مواد خوراکی را انتخاب کرد و درون بشقاب قرار داد. یک سمت آن یک گارد شیشه ای قرار دارد و محل حرکت مشتریان نیز از پیش مشخص شده‌است. میز یک‌طرفه امکان اطلاع یافتن آشپزخانه از تمام شدن مواد غذایی و شارژ سریع تر آن را فراهم می‌کند.

میز سالاد بار دو طرفه:

این میز از هر دو طرف باز است تا مهمانان از غذاهای سرو شده استفاده کنند. به این دلیل که امکان پر کردن و شارژ سریع این نوع میزها وجود ندارد بیشتر مناسب مراسم چند ساعته هستند.

میز سالاد بار فول سرویس:

در مقابل مشتریان یک گارد شیشه‌ای قرار دارد و آن‌ها می‌توانند از غذاها و سالادهای سرو شده انتخاب کنند و سرویس‌دهی توسط کارکنان رستوران یا فست فود انجام می‌شود. این نوع میز، ویترین رستوران است.

برای هر نوع مواد غذایی به چه سالاد باری نیاز داریم؟

 • سالاد بار گرم: کانتر سالاد گرم غذا را در بهترین دما نگه می‌دارند تا طعم و کیفیت آن از دست نرود. میز سالادبار گرم به سه دسته‌ی، روشن، غیر روشن و گرمکن، تقسیم می‌شود.
 • سالاد بار سرد: سالادها، ترشی‌ها، ماست و… در این دستگاه سرو می‌شوند و دمای آن‌ها هم‌دمای محیط یا کمی خنک‌تر  است. پنل پایین این دستگاه، کمی بزرگتر از دیگر انواع آن است.
 • سالاد بار فریزری: در بستنی فروشی‌ها برای نگهداری انواع بستنی استفاده می‌شود. در صورت نیاز داشتن یخ در رستوران ها و فست فود ها باید به این میز مراجعه کرد.

ویژگی های سالاد بار استیل وان

 • شکل ظاهری کانتر سالاد بسیار شبیه تاپینگ پیتزا است با این تفاوت که: دستگاه تاپینگ دارای سکویی برای نگهداری ظروف است اما کانتر سالاد مسطح است.
 • اسکلت این دستگاه از پروفیل استیل است و بدنه آن بسته به نوع سفارش ، قابل ساخت از چوب، سنگ،‌ سنگ مصنوعی (کورین)، استیل و MDF است.
 • سطح روی دستگاه قابلیت جاگذاری بن ماری از ۱/۱ تا ۱/۹ را دارا است.
 • کمپرسور دستگاه سالاد بار دامفوس، ساخت کشور آلمان است.
 • ابعاد سالاد بار یا بوفه‌سالاد (کانتر‌سالاد) به درخواست مشتریان قابل طراحی و سفارش است. قیمت میز سالاد بار نیز به نسبت نوع و اندازه سفارش متغیر است .

خرید سالاد بار از استیل وان

اگر قصد خرید بوفه سالاد را دارید، می‌توانید در سایت استیل وان، قیمت و توضیحات آن را به طور کامل بررسی کنید و خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان استیل وان  اطلاعات کامل‌تری از این تجهیزات فست فود و رستوران به دست آورید و خرید خود را نهایی کنید.

 

 

مشخصات محصول
نام محصول

سالاد بار (بوفه سالاد)

کد محصول 01-RSSB
تولید استیل وان
ابعاد 190x85x90
ساخته شده در کشورایران – IRAN
1,809
سالاد بار (بوفه سالاد) ,تجهیزات,تجهیزات رستوران


 • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


 • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  بخشی از پروژه های انجام شده
  مشاهده تجهیزات با تفکیک برند