FS-1075

یکی از چالش‌های بزرگ در رستوران ها و فست فود ها افزایش سرعت کار است. به همین دلیل در بسیاری از رستوران ها و فست فود ها ، مواد اولیه را در لگن‌های تاپینگ پیتزا یا ساندویچ قرار می‌دهند. تا تعداد بیشتری پیتزا یا ساندویچ را در کوتاه‌ترین زمان آماده ‌کنند. شرکت استیل وان با سابقه‌ای درخشان در تولید تاپینگ فست فود این دستگاه را معرفی کرده و در وبسایت خود عرضه می‌کند.

تاپینگ فست فود چیست؟

تاپینگ پیتزا از پرکاربردترین تجهیزات رستوران و تجهیزات فست فود است. و آشپزخانه‌های صنعتی برای آسان‌تر کردن پخت و آماده سازی پیتزا و ساندویچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از تاپینگ پیتزا یا ساندویچ می‌توان انواع مواد غذایی را تفکیک و دسته‌بندی کرد. تا سرعت عمل افزایش پیدا کند.تاپینگ فست فود انواع مختلفی دارد که متناسب با نیاز هر کسب و کار به شیوه‌های متفاوتی از آن استفاده می‌شود.

برای تازه و خنک نگه داشتن مواد فسادپذیر داخل لگن تاپینگ، در قسمت زیر آن، یخچالی تعبیه شده‌است. از قسمت پیشخوان دستگاه نیز می‌توان به عنوان میز کار استفاده کرد.

جنس تاپینگ پیتزا

جنس تاپینگ فلزی از استیل ضد خش و ضد زنگ است و در آن چند لگن یا بنماری تاپینگ قرار دارد که می‌توان مواد اولیه‌ی مختلف را در آن‌ها تفکیک کرد. جنس بنماری تاپینگ نیز از استیل است و با یک درب یا دربی سراسری  پوشیده می‌شود تا آلودگی به داخل آن ورود نکند. بنماری ها قابل شست‌وشو هستند و بر کیفیت مواد اولیه و غذا تاثیر نمی‌گذارند و آن‌ها را به مدت طولانی تازه و سالم نگه می‌دارند.

کاربرد تاپینگ ساندویچ و پیتزا

تاپینگ پیتزا و ساندویچ مصارف مختلفی دارند. می‌توان  مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه پیتزا مانند قارچ خرد شده، فلفل دلمه‌ای، پنیر، گوشت، پپرونی و گوجه را داخل هر یک از بنماری‌های تاپینگ قرار داد و پیتزا را در کوتاه‌ترین زمان آماده کرد.
می‌توان مخلفات و مواد افزودنی داخل ساندویچ را مثل خیارشور، کاهو، گوجه و… آماده‌ی مصرف را لگن‌های تاپینگ ساندویچ و پیتزا قرار داد و یک ساندویچ را در زمانی کوتاه آماده کرد.
در رستوران ها نیز می‌توان مواد غذایی مختلف را در لگن های تاپینگ ریخت و در خط سلف سرویس از آن استفاده کرد و مواد غذایی را به مشتری ارائه کرد.بستنی فروشی‌ها نیز از تاپینگ‌های یخچال دار برای دسته بندی بستنی در طعم‌های مختلف استفاده می‌کنند و آن‌ها را به صورت اسکوپی به مشتریان خود ارائه می‌کنند.

فلافلی‌ فروشی ها و ساندویچی ‌ها از تاپینگ پیتزا برای سرو انواع ترشیجات و سالادها استفاده می‌کنند و انواع ترشی و سالاد به صورت سلف سرویس به مشتریان خود عرضه می‌کنند.

انواع مختلف تاپینگ‌های پیتزا و ساندویچ

ابعاد تاپینگ پیتزا متناسب با حجم فروش و اندازه فضا فست فودها و رستوران‌ها طراحی و ساخته می‌شود لذا تعداد و اندازه‌ لگن‌های تاپینگ پیتزا و ساندویچ نیز بسته به نیاز هر کسب و کار برای سرویس‌دهی، متفاوت است. تعداد بنماری‌ها از ۴ تا ۲۰ لگن متغیر است.

می‌توان تاپینگ پیتزا و ساندویچ را از نظر طراحی به دو مدل ساده و لبه‌دار تقسیم کرد. تاپینگ ‌های لبه‌دار، در جلوی خود قسمتی شیشه‌ای دارند که از ورود آلودگی به داخل آن جلوگیری می‌کند. تاپینگ ها می‌توانند یک یا دو طبقه در قسمت بالایی خود برای قرار دادن ابزار و مواد مورد نیاز باش تاند فضای بیشتری برای کاربر فراهم شود.

تاپینگ‌ها را از نظر اندازه  به دو بخش رومیزی و پایه‌دار یا ایستاده تقسیم می‌شوند. تاپینگ‌های رومیزی یخچال ندارند و به دو شکل تاپینگ سرد و یا تاپینگ بنماری ساده لگن‌دار تولید می‌شوند.تاپینگ‌های ایستاده می‌توانند ساده باشند. و یا در قسمت پایین خود مجهز به یخچال یا فریزر باشند.

مزایای تاپینگ پیتزا استیل وان

 • تاپینگ پیتزا یا تاپینگ فست فود ساخت گروه استیل وان با انواع ورق های استیل ۳۰۴ و ۴۳۰، با بهترین نوع پرداخت و جوشکاری و استفاده از کمپرسورهای اروپایی ساخته شده‌است. و می‌تواند بهترین بازدهی سرما را فراهم آورد.
 • تاپینگ پیتزا در دو نوع کاربردی مجهز به یخچال و فریزر و همچنین در اندازه های مختلف بنا به نیاز پروژه قابل طراحی و ساخت است.
 • این دستگاه میتواند با راندمان بالا و حجم دخیره سازی زیاد به یکی از کاربردی ترین تجهیزات آشپزخانه شما تبدیل شود.
 • کمپرسور نصب شده در این تاپینگ فست فود، دارای پایین‌ترین صدا و نویز بوده و در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند.
 • هنگام سفارش میتوانید بنا به نیاز خود تعداد و نوع تقسیم بندی بنماری در تاپینگ را تعیین نمایید.

خرید تاپینگ پیتزا استیل وان

اگر قصد خرید تاپینگ پیتزا و ساندویچ را دارید، می‌توانید در سایت استیل وان، قیمت و توضیحات آن را به طور کامل بررسی کنید و خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان استیل وان  اطلاعات کامل‌تری از این تجهیزات فست فود و رستوران به دست آورید و خرید خود را نهایی کنید.

 

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاهتاپینگ پیتزا -pizza topping
کد دستگاهFS-1075
شرکت سازندهاستیل وان- Steel1
ساخته شده در کشورایران-iran
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی12 ماه
ابعاد 900- 750– 1500
وزن56KG
قدرت-
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
2,163
تاپینگ پیتزا -Pizza Topping ,تجهیزات,تجهیزات برودتی,تجهیزات فست فود,سازه های استیل


 • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


 • برچسب ها - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  بخشی از پروژه های انجام شده
  مشاهده تجهیزات با تفکیک برند