SST-1002

میز کار استیل یک عنصر مهم و مورد نیاز در تجهیزات آشپزخانه صنعتی شناخته شده‌است. این میز کار متناسب با نوع فعالیت ساخته می‌شود.

میز استیل بخشی از تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران است. استیل وان میزکار رستورانی را با استفاده از استیل ضد زنگ تولید می‌کند و با خدمات پس از فروش برای سفارش و خرید در دسترس شما قرار می‌دهد.

این نوع میزکار در برابر خط و خش مقاومت بالایی دارد و در برابر رطوبت زنگ نمی‌زند و عمری طولانی دارد.  این نوع میزکار بهترین نوع میزکار آشپزخانه صنعتی شناخته شد.

ویژگی های میزکار

  • میز کار استیل به دلیل ساخته شدن از ورق استیل استنلس مقاومت بسیار بالا داشته و از نظر بهداشتی مورد تایید است.
  • از عوامل موثر در کیفیت میزهای کار استیل نوع ورق و پروفیل استفاده شده و نوع جوشکاری آرگون و پرداخت آن‌ها است.
  • میز کار صنعتی با انواع ورق‌های استیل با ضخامت ۰٫۸ میلی متری و یا بیشتر تولید می‌شود. در برخی از این نوع میزکار تخته‌ای چوبی در لایه زیرین آن تعبیه می‌شود.
  • انواع میز کار:انواع میزکار استیل رستورانی را می توان متناسب با فعالیت رستورانی و یا آشپزخانه ای تسیم‌بندی کرد. برای مثال میز کار ساده در ارتفاع و ابعاد مختلف و با پایه های قابل تنظیم به صورت لبه دار برای، آشپزخانه صنعتی، رستوران، رستوران ایتالیایی، ‌کترینگ، فست فود، فوت کورت، اغذیه، قصابی، کباب زنی و در مرغ فروشی برای پاک کردن مرغ و ماهی ساخته می‌شود که سوراخی نیز برای انتقال ضایعات مرغی در آن تعبیه شده است.

میزکار دو کشو و سه کشو ساده،  لبه دار، برنج پاک کنی، پاتروکی و یا مطبق، دو طبقه و میز کار ماهی فروشی که برای قرار دادن ماهی و ریختن یخ ساخته شده و دارای سیستم لوله کشی است، از انواع میزکار صنعتی است.

قیمت میز کار استیل

قیمت میز علاوه بر نوع و میزان ضخامت استیل، نحوه طراحی و اتصالات میزاستیل به نوع پلی اتیلن به کار رفته در زیر رویه میز کار نیز بستگی دارد.

به شما توصیه می کنیم جهت خرید میزکار استیل علاوه بر قیمت به مسائل فنی میز کار استیل نیز دقت کنید.

البته با استفاده از میزکاراستیل شرکت استیل وان دغدغه‌ی خرید محصول بی کیفیت برای شما وجود ندارد.

شما باید برای خرید میز کار استیل مخصوص کسب و کار خود آن را متناسب با محیط، اندازه فضا، نوع  کار و حجم کار خود سفارش دهید.

امکان سفارشی سازی و خرید میز استیل از وبسایت گروه صنعتی استیل وان که در زمینه تولید این محصول بیش از ده سال سابقه دارد، وجود دارد.

پس با کارشناسان ما در شرکت استیل وان تماس گرفته و میز استیل مناسب کسب‌وکار خود را با قیمت مناسب و کیفیت تضمینی خریداری نمایید.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با مشاوران ما در زمینه راه اندازی سوپر پروتئینی، فست فود، رستوران و هایپرمارکت ها در تماس باشید.

921
میز کار استیل صنعتی – Worktable Steel ,سازه های استیل


  • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


  • برچسب ها - - - - - - - - - -
    بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند