FS-1024

دستگاه گریل از مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی  است و در بین تجهیزات رستوران‌ ها و تجهیزات فست فود ها جایگاه مهمی دارد. از نوع زغالی این دستگاه به عنوان اجاق پخت برگر و برای پخت بدون روغن غذاهای گوشتی مثل استیک استفاده می‌شود، و برای پخت غذاهایی مانند سوسیس و گوشت‌های سرخ کردنی با روغن ، از نوع تخت آن استفاده می‌شود. ترکیب این دو نیز باعث ایجاد خط پخت غذاهای فست فودی رومیزی شد.

گروه صنعتی استیل وان، نماینده‌ی فروش گریل APW، اجاق پخت برگر مدل GCB-24i را معرفی کرده و آن را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش برای خرید در اختیار شما قرار می‌دهد.

اجاق پخت برگر APW مدل GCB-24i چطور کار می‌کند؟

این اجاق زغالی برای پخت برگر زغالی و فیله گریل شده مناسب است. این اجاق زغالی با دو صفحه مشبک چدنی که ما بین آن را پوکه‌های معدنی ( زغال ) پر کرده‌است می‌تواند حرارت را به صورت غیر مستقیم به مواد غذایی وارد کند . پخت غیر مستقیم باعث حفظ طعم و تازگی مواد غذایی می‌شود.

تفاوت گریل کردن و سرخ کردن

در هر دو روش طبخ، گریل کردن و سرخ کردن، از حرارت مستقیم استفاده می‌شود اما هنگام گریل کردن حرارت از بالا ساطع می‌شود و در زمان سرخ کردن حرارت از پایین منتقل می‌شود. گریل کردن راهی سالم‌تر برای پختن است چون چربی ماده غذایی آب می‌شود و خوراکی کم چرب ولی با طعم مناسب خواهید داشت.

ویژگی‌های اجاق پخت برگر APW مدل GCB-24i

 • این اجاق مدل GCB-24i طراحی بسیار هوشمندانه ای دارد و راه اندازی آن نیز بسیار سریع آسان انجام می‌گیرد. شعله گاز به راحتی بدون نیاز به جداسازی پنل جلو روشن و تنظیم می‌شود.
 • این دستگاه دارای رگولاتور قابل تنظیم، خود تمیزکن حرارتی و منقل دوجداره است.
 • در این دستگاه به جز پنل عقبی و کناری که از جنس فولاد آلومنیومی هستند، سایر بخش‌ها مثل ظرف روغن، ظرف جمع کننده روغن و پنل جلویی و رادیانت از استیل ضد زنگ ساخته شده‌اند.
 • این اجاق آمریکایی با گاز کار می‌کند و دارای اندازه ۶۰  سانتیمتری است و ۴ پایه قابل تنظیم دارد.
 • عمر طولانی این اجاق پخت زغالی باعث محبوبیت آن میان خریداران شده‌است.

خرید اجاق پخت برگر ای پی دبیلیو زغالی – APW  GCB-24i Charbroiler

برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین اجاق گریل زغالی باید انواع مختلف این دستگاه ها را مشاهده و از نظر کارایی و قیمت مقایسه کرد. شرکت استیل وان بهترین مدل های اجاق گریل زغالی و به خصوص اجاق پخت برگر APW مدل GCB-24i را در دسترس شما قرار می‌دهد.  شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با مشاوران ما در زمینه راه اندازی رستوران و فست فود در تماس باشید .

 

مشخصات دستگاه
نام دستگاهاجاق پخت برگر ای پی دبیلیو زغالی – APW  GCB-24i Charbroiler
کد دستگاهFS-1024
شرکت سازندهای پی دبیلیو – APW
ساخته شده در کشورآمریکا – USA
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
ابعادW610 X D639 X H396mm
وزن۲۳٫۵۰ KG
رنگ
قابلیت کارکردگاز
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد

 

 

 

 

 

 

 

1,288
اجاق پخت برگر – APW GCB-24i Charbroiler ,تجهیزات,تجهیزات فست فود


 • به مشاوره و بازدید متخصصین ما برای پروژه درحال تاسیس خود نیاز دارید؟


 • برچسب ها - - - - - - - - - -
  بخشی از پروژه های انجام شده
  مشاهده تجهیزات با تفکیک برند