• slider 23
  • slider 20
CSE-1088
مخلوط کن (بلندر) بلند تک - Blendtec StealthReviewed by ادمین on Oct 1Rating: 5.0مخلوط کن (بلندر) بلند تک - Blendtec Stealthدستگاه مخلوط کن بلندتک از لحاظ قیمت هم رده با سایر دستگاه های متوسط و معقول موجود در بازار است ،‌ اما این دستگاه از لحاظ قدرت و کارایی ، خیلی بیشتر از آنچه که در ازای آن میپردازید ارزش داشته و نیاز های شمارا رفع خواهد کرد. قدرت موتور بلندر ۱۸۷۵ وات

دستگاه مخلوط کن بلندتک از لحاظ قیمت هم رده با سایر دستگاه های متوسط و معقول موجود در بازار است ،‌ اما این دستگاه از لحاظ قدرت و کارایی ، خیلی بیشتر از آنچه که در ازای آن میپردازید ارزش داشته و نیاز های شمارا رفع خواهد کرد. قدرت موتور بلندر ۱۸۷۵ وات ،‌ ۳.۸ اسب بخار و ولتاژ ان ۱۵ آمپر میباشد که مجموع این اطلاعات حاصل این بوده که این دستگاه میتواند باقدرت و بدون افت قدرت و فشار تمامی مواد را مخلوط کند. حتی مواد مستحکم مانند یخ و میوه های یخ زده.

این دستگاه مخلوط کن توانایی بیش از ۲۰۰ بلند در روز را دارد. این بلندر ۴۲ برنامه مخلوط را بصورت پیشفرض در خود جای داده اما با این حال میتواند با کمک تنظیم سرعت بصورت

دستگاه دارای برنامه سموتی ، قهوه و میلک شیک میباشد که سهولت کار با دستگاه را فراهم میکند.

بلندر کن بلندتک دارای تیغه فولادی ضد زنگ با طول عمر بالا بوده و پارچ دستگاه از جنس پلی کربنات ، مقاوم در برابر شکستن می باشد.

بهمراه این دستگاه ، یک عدد پارچ اضافه هم برای مشتری ارسال می‌گردد

البته نکته حائز اهمیت و قابل توجه این مخلوط کن این است که این بلندر بعنوان بهترین بلندر جهان از لحاظ قدرت ، کارایی ،‌ بیصدا بودن و قیمت شناخته شده است.

مشخصات دستگاه
نام دستگاه

مخلوط کن (بلندر) بلند تک – Blendtec Stealth

کد دستگاهStealth
شرکت سازندهبلندتک – ‌Blandtec
ساخته شده در کشورآمریکا –  USA
گارانتی شده توسطاستیل وان
مدت گارانتی۱۲ ماه
قدرت۳٫۸Hp
ابعاد mm۴۳۹x229x218
وزن۷٫۲kg
قابلیت کارکردبرق
آموزش دستگاهدارد
سرویس و نگهداریدارد
وضعیت موجودیموجود
676
مخلوط کن (بلندر) بلند تک – Blendtec Stealth
 


  • بخشی از پروژه های انجام شده
    مشاهده تجهیزات با تفکیک برند